KOCIOŁ UKS-G uniwersalny wodny ze sterowaniem

NAWIGACJA :: opis kotła :: paliwo :: dane techniczne :: sterowanie

Opis typu kotłów

Kocioł UKS-G jest rozbudowaną wersją kotła UKS, wyposażony jest w wentylator i mikroprocesorowy regulator PŁOMYK sterujący pracą kotła (opcjonalnie dostępna jest również funkcja PID). Przystosowany jest do spalania miału węgla kamiennego w cyklu dobowym. Jest łatwy w obsłudze, tani w eksploatacji i nie wymaga stałej obsługi. Posiada certyfikat zgodności i ekologiczny. Sprawność sięga 80%.

Zalecane paliwo

Dane techniczne

Sterowanie

Regulator Płomyk - wyposażenie standardowe

Instrukcja obsługi

Regulator Płomyk przeznaczony jest do sterowania nadmuchem w miałowych kotłach C.O. i załączania pompy obiegowej w instalacjach C.O. Regulator posiada funkcję przedmuchu, która uaktywnia się powyżej zadanej temperatury. Regulowana nastawa załączenia pompy C.O. Regulator Płomyk spełnia domową i przemysłową normę kompatybilności elektromagnetycznej (znak CE). Sterownik charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i niezawodnym działaniem.Regulator Płomyk Pid - wyposażenie opcjonalne

Instrukcja obsługi

Regulator Płomyk PID przeznaczony jest do sterowania nadmuchem w miałowych kotłach c.o. oraz załączaniem pompy obiegowej w instalacjach c.o. Regulator sam dobiera odpowiednią moc dmuchawy, aby otrzymać wysoką efektywność procesu spalania. Podczas procesu palenia dmuchawa pracuje cały czas, regulując moc w pełnym jej zakresie od 1 do 100% wydajności. W przypadku przeregulowania temperatury na kotle od nastawionej o 5 stopni C, regulator przechodzi w stan podtrzymania ognia i załączać się będą w tym czasie przedmuchy. Przy zastosowaniu gorszej jakości paliwa możliwe jest wyłączenie algorytmu PID i regulator przechodzi w tryb pracy regulatora histerezowego.

NASZE KOTŁY

BROSZURA KOTŁY C.O.

SZYBKI KONTAKT

  •  
    NADAWCA
  •  
    TELEFON
  •  
    TREŚĆ
  •  

DANE KONTAKTOWE

PAREX
Kotlarstwo-Ślusarstwo
Paweł Musiński

ul. Krótka 5, 63-308 Gizałki

tel. +48 62 7411 338
gsm. +48 502 551 862

web: www.parex-kotly.com.pl
e-mail: biuro@parex-kotly.com.pl