O firmie

Jesteśmy wieloletnim producentem wysokiej jakości ekologicznych kotów na paliwa stałe. Wytwarzane przez naszą firmę konstrukcje bazują na doświadczeniu i stale podnoszonej jakości produkcji naszych kotłów.

O firmie Parex

Kotły

Historia firmy Parex sięga schyłku lat ‘80. W 1989 ruszyła pierwsza produkcja rodzinnego biznesu energetycznego, specjalizującego się w projektowaniu i tworzeniu kotłów CO.

Permanentnie inwestujemy w rozwój kompetencji zespołu naszych fachowców, stale zwiększając ich doświadczenie i wiedzę, które z sukcesem wykorzystują w branży. Uważnie obserwujemy rynek i śledzimy aktualne trendy, analizując nowe technologie i finalnie wdrażając je do naszej produkcji. Dzięki temu kotły produkujemy z wykorzystaniem nowoczesnych metod cięcia laserowego i plazmowego, które uzupełnione są przez inne maszyny CNC. W ofercie firmy znajdują się kotły CO 5 klasy a także kompatybilne akcesoria i części do kotłów, palniki oraz zestawy automatyki, dzięki którym klienci są w stanie osiągnąć zamierzony komfort ciepła w ogrzewanej przestrzeni.

Stawiamy na profesjonalizm, efektywność i satysfakcję klientów. Dbamy o relacje biznesowe i skutecznie zwiększamy konkurencyjność na rynku. Dostarczamy najwyższej klasy produkty, spełniające wymogi europejskie.

Dlaczego kotły PAREX?

jakość

innowacje

bezpieczeństwo

nadzór procesu produkcji

profesjonalizm

krótki czas realizacji

terminowość dostaw

Dobrze organizujemy ciepło. ( Zapewniamy ekologiczne ciepło Tobie i Twojej rodzinie)

Parex- najwyższa jakość

Technologia
przecinarka plazmowa

Dzięki cięciu plazmowemu oraz laserowemu możemy projektować kotły w nieograniczony sposób, ponieważ metoda cięcia pozwala na obróbkę dowolnie zaprojektowanego elementu.

prasa krawędziowa

Zastosowanie technik gięcia elementów kotła w dużej części wyeliminowało łączenia spawane co znacznie wydłuża żywotność kotłów.

spawanie mig

Spawanie odbywa się najnowszymi urządzeniami spawalniczymi w osłonie gazów aktywnych MAG. Konstrukcja naszych kotłów wykonana jest w taki sposób, że większość spawów znajduje się od strony wody , a nie ognia, dzięki temu łączenia elementów są bardzo trwałe.